ART / Lithographs / Litograph in colors 7819589
nr 781 9589
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 3/8, subject size: 46 x 35,
signerad, 3/8, motivets mått: 46 x 35
SEK 300
Monday October 1 2012
at 19:39:55
200 kr
200 kr
250 kr